Wynik wyszukiwania

 
Piękne i bezpieczne - Drzwi Premium Vetrex dostępne w przedsprzedaży zdjęcie

Piękne i bezpieczne - Drzwi Premium Vetrex dostępne w przedsprzedaży

Podczas konferencji „Otwieramy wyobraźnię”, która odbyła się 19 maja w hotelu Warszawianka pod Serockiem, Vetrex zaprezentował najnowszą propozycję w swojej ofercie – Drzwi Premium.  

Czytaj więcej

 
Apartamenty Dune w Mielnie już dostępne w przedsprzedaży zdjęcie

Apartamenty Dune w Mielnie już dostępne w przedsprzedaży

Inwestor apartamentowca Dune zlokalizowanego przy plaży w Mielnie firma Mielno Holding - Firmus Group rozpoczęła przedsprzedaż. Apartamenty w pełni wykończone w wysokim standardzie dostępne są w cenie od 7.950 zł.

Czytaj więcej

 
Monday Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającej inwestycji mieszkaniowej zdjęcie

Monday Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającej inwestycji mieszkaniowej

Monday Development – spółka deweloperska notowana na NewConnect – rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań w nowo powstającym budynku w centrum Poznania. W kamienicy przy ul. Chwiałkowskiego 8 w dzielnicy Wilda znajdą się mieszkania o najpopularniejszych metrażach. Inwestycję rozpoczęto w sierpniu br., a jej zakończenie planowane jest  na III kwartał 2012 roku.

Czytaj więcej

 
Ronson rozpoczyna III etap projektu Imaginarium - Ponad 15% mieszkań zarezerwowanych już w pierwszym dniu przedsprzedaży zdjęcie

Ronson rozpoczyna III etap projektu Imaginarium - Ponad 15% mieszkań zarezerwowanych już w pierwszym dniu przedsprzedaży

Ronson Development rozpoczyna realizację Imaginarium III, kolejnego etapu cieszącego się ogromnym powodzeniem osiedla zlokalizowanego na warszawskich Bielanach. Tylko podczas pierwszego dnia przedsprzedaży podpisano umowy rezerwacyjne na 7 z 45 dostępnych

Czytaj więcej

 
Zamieszkaj na zielonym osiedlu RED Park zdjęcie

Zamieszkaj na zielonym osiedlu RED Park

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań na nowym osiedlu RED Park w poznańskim Dębcu. Zainteresowani zakupem mieszkań w inwestycji realizowanej przez RED Real Estate Development mają teraz okazję skorzystać z systemu płatności 15/85.

Czytaj więcej

 
Nowe Koninko II - budowa ruszyła zdjęcie

Nowe Koninko II - budowa ruszyła

Firma Skaland rozpoczęła realizację drugiego etapu osiedla w podpoznańskim Koninku. W pierwszej fazie inwestycji wybudowane zostaną 54 mieszkania dostępne w trzech różnych wariantach. Klucze do pierwszych lokali trafią do nowych właścicieli w październiku 2015.

Czytaj więcej

 
Finansowanie deweloperów w 2010 r. zdjęcie

Finansowanie deweloperów w 2010 r.

W 2009 r. deweloperzy na próżno pukali do drzwi banków celem zdobycia finansowania na projekty deweloperskie. Samo pochwalenie się projektem deweloperskim było wystarczającym pretekstem by praktycznie każdy bank zamykał drzwi przed nosem petenta.

Czytaj więcej

 
HOCHTIEF Polska zrealizuje pierwszy mieszkaniowy projekt deweloperski zdjęcie

HOCHTIEF Polska zrealizuje pierwszy mieszkaniowy projekt deweloperski

Villa Poema - kameralny budynek mieszkaniowy na warszawskim Żoliborzu

Czytaj więcej

 
Rynek pierwotny - jak szukać mieszkaniowych okazji? zdjęcie

Rynek pierwotny - jak szukać mieszkaniowych okazji?

W okresie od początku 2010 r. do III kwartału 2011 r. średnie ceny mieszkań deweloperskich obniżyły się w Warszawie o blisko 7%. W Krakowie spadki wyniosły niecałe 9%, a we Wrocławiu i Poznaniu odpowiednio niemal 10% i 8%. Dzięki takiej tendencji już obecnie można znaleźć inwestycje, które oferują mieszkania w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej

 
Ruszyła budowa II etapu Rezydencji Park w Mielnie zdjęcie

Ruszyła budowa II etapu Rezydencji Park w Mielnie

Norweska grupa Mielno Holding – Firmus Group rozpoczęła budowę II etapu Rezydencji Park. Kompleks, którego wartość wyniesie 50 mln zł powstaje przy jednym z głównych deptaków prowadzących do plaży w Mielnie.

Czytaj więcej

 
Sport&fun – nowy styl rekreacji zdjęcie

Sport&fun – nowy styl rekreacji

Nietypowy – bo kameralny a jednocześnie znajdujący się w centrum miasta, oferujący supernowoczesne rozwiązania dla osób aktywnie spędzających czas – kompleks "Sport&fun" powstaje w Galerii Green Point przy ulicy Hetmańskiej.

Czytaj więcej

 
Holmes Place zawita do Wrocławia zdjęcie

Holmes Place zawita do Wrocławia

Pod szyldem Holmes Place widnieją kluby z kategorii tzw. „lifestyle fitness” – ekskluzywne, prestiżowe, pożądane. Po raz pierwszy we Wrocławiu taki klub pojawi się w kompleksie luksusowych apartamentów Angel Wings.

Czytaj więcej

 

Siła agenta

„Kryzys” na polskim rynku nieruchomości pokazuje nowe oblicze.

Czytaj więcej

 
Pierwsze półrocze 2011 na rynku mieszkaniowym w Polsce zdjęcie

Pierwsze półrocze 2011 na rynku mieszkaniowym w Polsce

Nadeszła połowa roku, a wraz z nią wakacje, czas urlopów i wypoczynku. To doskonały moment na pierwsze podsumowania półrocza, również na rynku nieruchomości w Polsce. Oceny tego, co działo się od stycznia do czerwca 2011 dokonał Bartłomiej Rzepa – prezes spółki Wawel Service.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14